Loading...


Kdo jsme?


Jsme taneční klub zaměřený na výuku společenských tanců, který navazuje na dlouholetou tradici jičínskeho tancování. Taneční klub vznikl již před více než padesáti lety pod vedením tanečního mistra Petra Mertlíka, a my pokračujeme v jeho odkazu. Tanec je pro nás nejen zábavou, ale i celoživotní vášní. Jsme hrdí na to, že ti, kteří naším klubem prošli nejsou jen dobří tanečníci, ale i skvělí lidé, kteří se díky vytrvalosti, pracovitosti a společenskému taktu v životě neztratí. Tanec je sportem se vším všudy, ve kterém se lze realizovat i na vrcholové úrovni, a s tím přichází i soutěže a soupeření. V našem klubu podporujeme týmovou práci a přátelská atmosféra je pro nás velmi důležitá. Parta skvělých lidí je jedním z důvodů, proč se těšit na každý trénink a odcházet nabitý energií s úsměvem na tváři.


Michal Šolc - Společenský tanec Jičín

Michal Šolc

Vedoucí tanečního klubu

Ahoj, jmenuji se Michal a společně se svojí partnerkou Kateřinou Suchardovou se starám o chod tanečního klubu. Zároveň jsem hlavním trenérem a většina společných lekcí probíhá pod mým vedením. Tanci se věnuji aktivně již přes 20 let a dosáhl jsem nejvyšší taneční třídy. Baví mě pracovat s lidmi a rozvíjet nejen jejich taneční schopnosti.Kateřina Suchardová - Společenský tanec Jičín

Kateřina Suchardová

Trenérka

Zdravím, jmenuji se Káťa. V našem klubu působím jako trenérka standardních tanců. Zároveň jsem studentkou všeobecného lékařství v Hradci Králové. Tanci se věnuji již od svých dětských let a jsem držitelkou nejvyšší taneční třídy. Tanec je pro mne srdeční záležitostí a dodává mi pozitivní energii, kterou s radostí předávám i během jeho výuky.


Co nabízíme?Taneční hodiny

Tancovat u nás muže každý, od dětí předškolního věku až po seniorské taneční páry.

Pro více informací přejděte do sekce Chci tancovat!

Společenský tanec v Jičíně

Soutěžní tanec

Reprezentujte jičínský taneční klub, zlepšujte se a posouvejte své hranice na tanečních soutěžích.

Pro více informací přejděte do sekce Chci tancovat!

Soutěžní tanec

Předtančení

Pořádáte ples, společenskou událost nebo firemní akci? Chybí na Vašem programu zpestření, které pozvedne atmosféru celého večera? Ukázky profesionálního společenského tance by mohly být ideální volbou!

Pro více informací přejděte do sekce Co nabízíme.

Předtančení na ples

Tanec pro děti

Děti se u nás učí zábavnou formou nejen tančit, ale rozvíjí i další důležité schopnosti, jako jsou komunikace se svým partnerem, hudební cítění a správné společenské chování.

Pro více informací přejděte do sekce Kroužek pro děti.

Taneční kroužek pro děti

Prima parta

Nejsme jen taneční kolegové, ale i dobří kamarádi. Kromě tancování spolu podnikáme i jiné volnočasové aktivity!

Přidej se k nám!

Prima partaKulturní zařízení města Jičína


Tancujeme pod záštitou Kulturního zařízení města Jičína. Můžeme tak využívat krásné prostory jičínského Masarykova divadla. Pro více informací o KZMJ navštivte stránky www.kzmj.cz.
KZMJ