Loading...


PrůvodcePojďme na to!

Ahoj, jsem tu od toho, aby jsi se dozvěděl, jak u nás začít tančit.
Nejprve musíme zjistit jaké oddělení bude pro tebe nejlepší. Proto potřebujeme vědět kolik ti je.


Děti a rodiče
Pokud ti ještě nebylo 14, projdeme spolu pár věcí, které jsou důležité před tvou první navštěvou.


Dospělí a mláděž
Už je ti alespoň 14 let? Pak pokračuj stisknutím tlačítka níže, a řeknu ti, jak to u nás chodí.

V této sekci se dozvíš, jak to u nás chodí.

Pokud jsi úplný začátečník, budeme tě vše učit od úplných základů. Záleží nám na kvalitě, a proto nechceme nic uspěchat. Tréninky pro začínající probíhají dvakrát v týdnu a trvají hodinu. Pokročilí tanečníci mají také svoji skupinu a trénují rovněž dvakrát týdně.

Pokud s tancem teprve začínáš, navštívit nás můžeš ve čtvrtek v 17:00. Je vhodné přijít o pár minut dříve, aby ses stihl/a převléknout a připravit na trénink.

Tréninky probíhají na zrcadlovém sále v Masarykově divadle v Jičíně.
Adresa: Husova 206, 506 01 Jičín

Pokud si nebudeš jistý, kudy se k nám dostat, zavolej Michalovi.
732 731 759

Prvních 14 dní si u nás můžeš vyzkoušet bezplatně.V čem se tančí?

Základem je vzít si na sebe něco, v čem se budeš cítit dobře a sám sebou. Nezapomeň ani na pití a ručník, protože se velmi pravděpodobně trochu zapotíš!

Partneři na tréninky oblékají černé společenské kalhoty a sportovní trička (nejlépe také černá). Ideální obuví jsou speciální taneční boty, pro začátek ti však postačí i klasické společenské polobotky.

Partnerky nejčastěji nosí sukně nebo černé široké kalhoty. Na tancování jsou také skvělá bodýčka nebo sportovní trička, ve kterých se budeš cítit sebevědomá a krásná. Výběr bot je na tobě, nejvíc však doporučujeme speciální taneční boty, které se budou hodit na standard i latinu. Pokud je zatím nemáš, tančit se dá i v piškotech nebo balerínkách.

Ukázka tanečního oblečení


A je to...

Děkujeme za čas, který jsi věnoval průvodci. Těšíme se na tvou první návštěvu!

Nyní už jen vyplň přihlášku a my se ti ozveme.Řekneme ti něco o tom, jak se u nás tančí.

V tanečním kroužku pro děti se učíme úplné základy společenského tance. Nejdříve se naučíš každý tanec rozpoznat, správně vnímat jeho rytmus a osvojíš si základní kroky.

Tréninky trvají jen hodinu a probíhají dvakrát v týdnu, takže i neposedové to s námi zvládnou a trénink nebude příliš vyčerpávající. Nemusíš se bát, že bys mezi nás nezapadl/a, s každým nováčkem se nejprve seznámíme a začleníme ho do kolektivu mezi nás.

Navštívit nás můžeš každou středu od 16:00. Je dobré přijít o pár minut dřív, aby ses stihl převléknout a připravit, než trénink začne.

Tréninky probíhají na zrcadlovém sále v Masarykově divadle v Jičíně.
Adresa: Husova 206, 506 01 Jičín

Pokud si nebudeš jistý, kudy se k nám dostat, zavolej Michalovi.
732 731 759

Prvních 14 dní si u nás můžeš vyzkoušet bezplatně.V čem se tančí?

Základem je vzít si na sebe něco, v čem se budeš cítit dobře a sám sebou. Nezapomeň ani na pití!

Chlapci na tréninky nosí černé společenské kalhoty a sportovní trička. Pokud společenské kalhoty ještě nemáš, můžeš si vzít sportovní tepláky (nejlépe černé barvy). Ideální obuví jsou speciální boty určené pro tanec. Pro začátek však postačí obyčejné cvičky, tenisky nebo společenské boty.

Dívky si oblékají sukně nebo legíny, které jsou se sportovním topem ideální kombinací. Vhodné boty na trénink jsou ty, které se vyrábějí speciálně pro začínající tanečnice a mají nízký stabilní podpatek. Pokud je ještě nemáš, stačí obout klasické cvičky, piškoty nebo tenisky. Dlouhé vlásky si raději zapleť do copu nebo sepni do culíku, mohly by překážet tobě i partnerovi.

Pokud zjistíš, že tancování je pro tebe to pravé, investice do kvalitních bot se rozhodně vyplatí. Ze začátku ale bohatě postačí ty, které už doma máš.

Ukázka tanečního oblečení


A je to...

Děkujeme za čas, který jsi věnoval/a průvodci. Těšíme se na tvou první návštěvu!

Nyní už jen vyplň přihlášku a my se ti ozveme!