Loading...
Vedené tréninky
Výuka tance u nás probíhá především formou společných lekcí. Tyto tréninky probíhají několikrát v týdnu v odpoledních nebo večerních hodinách. Páry rozdělujeme do skupin podle jejich věku a výkonnostní třídy, čímž zajišťujeme co největší efektivitu pro začínající i pokročilé.

Pokud se více zajímáte o možnost chodit k nám na vedené tréninky, navštivte sekci Chci tancovat!
Předtančení
Pořádáte ples, společenskou událost nebo firemní akci? Chybí na Vašem programu zpestření, které pozvedne atmosféru celého večera? Ukázky profesionálního společenského tance by mohly být ideální volbou! Nabízíme předtančení dětských i dospělých tanečních párů, které mohou předvést ukázky standardních nebo latinskoamerických tanců.

Taneční ukázkyTaneční soustředění
V průběhu roku pořádáme soustředění, kde se intenzivně věnujeme zlepšování tanečních dovedností. Těchto akcí se mohou zúčastnit nejen dospělí a teenageři, ale i děti, pro které je připraven speciální program.

  • Chci se zůčastnint, co mám udělat?
    Spojte se s námi. Kontakt naleznete v sekci O nás.

Taneční soustředění
Individuální lekce
Čeká Vás maturitní ples nebo jiná společenská událost? Potřebujete si zopakovat variace z tanečních, ale nechcete pravidelně navštěvovat vedené tréninky? Máte zájem o individuální přístup, při kterém bude pozornost trenéra upřena pouze na Vás? Potom je individuální výuka tím pravým ořechovým!