Loading...

Malí tanečníci

Začít s tancem již v dětském věku má mnoho výhod. Tanec skvěle rozvíjí nejen pohybové a koordinační schopnosti, ale pomáhá dětem lépe vnímat hudbu, podporuje správné držení těla a rozvíjí jejich schopnost komunikovat. Zároveň je učí spolupracovat s partnerem a pomáhá jim zvyšovat sebevědomí.


Malí tanečníci  Umělecká stránka
Nezaměřujeme jen na výkony. Tanec je pro nás především cesta k vyjádření sebe sama.

  Sportovní aktivita
Pohyb je pro děti nesmírně důležitý. Přiměřená fyzická aktivita je důležitá pro tělesný vývoj a správné fungování organismu. Děti se u nás vybijí, ale zároveň svoji energii investují do vlastního rozvoje.

  Nejsi na to sám
Společenský tanec je párová záležitost, proto je ideální se k nám přidat už s vlastním partnerem nebo partnerkou. Pokud nikoho nemůžete najít, nebojte se přijít i sami, zkusíme to vyřešit společně. Partnerská spolupráce je skvělá škola do života. Děti se učí správnému chování jeden k druhému, vzájemné podpoře i respektu.

  Kamarádi a zábava
Dětské tréninky probíhají ve skupinách, kde sdružujeme děti podobné taneční úrovně i věku. Proto je taneční klub ideálním prostředím pro vznik nových přátelství. Naší prioritou je udržení přátelské atmosféry a kolektivu, kde jsou si všichni navzájem oporou. S prima partou tanečníků nebude nikdy o zábavu nouze!
Soutěže

Tanec je také sport, proto děti připravujeme i na soutěže, kde mohou poměřit své taneční schopnosti s ostatními páry z jiných tanečních škol. Soutěže malé tanečníky motivují a pocit z vítězství, kdy si domů odvážejí poháry a medaile, je prostě skvělý.

Jaké tance se děti učí?
Ještě před výukou konkrétních tanců s dětmi zlepšujeme jejich koordinaci těla a cit pro rytmus. Po zvládnutí tohoto základu začínáme se čtyřmi jednoduchými tanci, a to s waltzem, polkou, chachou a jivem. Tyto tance jsou zároveň základem pro absolvování soutěží.

Následně rozšiřujeme jejich taneční sestavy o nové, složitější variace a postupně přidáváme další standardní tance - tango, valčík, slowfox, quickstep a souběžně s nimi vyučujeme i zbylé latinskoamericé tance - sambu, rumbu a paso doble.

Malí tanečníci soutěží

Přijďte za námi!

Pomůžeme Vaše děti uvést do tanečního světa

Spustit průvodce
Přečti si přehled níže nebo klikni na tuto kartu a dozvíš se, jak začít tancovat!

Co se hodí vědět?

Vaše první návštěva u nás může proběhnout libovolnou středu od 16:00. V případě, že si nejste jistí, zda právě tancování bude tou nejlepší volbou, je možné se na trénink přijít pouze podívat, abyste si mohli vytvořit vlastní názor. Pokud však máte dostatek odvahy a nadšení, neváhejte se do tréninku rovnou zapojit.


Středa
16:00


Husova 206, 506 01 Jičín
Zrcadlový sál, Masarykovo divadlo


Pokud nevíte volejte.
732 731 759


Chci tancovat!
Skvěle, řekni to rodičům a ukaž jim tyto stránky.

Jak se přihlásím?
Dole na stránce je přihláška, kterou s rodiči vyplníte a odešlete. My vás následně pozveme na bezplatnou zkoušku.

Musím mít parťáka?
Pokud o někom víš, vezmi ho s sebou. Pokud ne, po někom se podíváme společně.

V čem se tancuje
Kluci na tréninky nosí dlouhé černé kalhoty a sportovní trička. Holčičky tančí většinou v legínách nebo sukýnkách. Na první trénink budou stačit cvičky nebo tenisky. Pokud však začneš brát tancování vážně, nejlepší bude si pořídit speciální boty určené přímo na tancování. (S koupí tanečních bot rádi poradíme.)Malí tanečníci z Jičína